Kampanyalar

TÜM DACIA MODELLERİNDE FAİZSİZ KREDİ FIRSATI

Dacia

Faizsiz kredi kullanmak isteyen Dacia müşterilerine özel %0 faizli kredi seçeneği sunulmaktadır. Faizsiz kredi avantajı, tüm model yıllarına ait, tüm Dacia modelleri için, maksimum 15.000 TL 15 aylık kredi taleplerinde geçerlidir. Kampanya sadece perakende satın alımlarda kullanılabilir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.05.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

DACIA MARKA ARAÇLARDA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ İMKANI

Mayıs ayı boyunca tüm model yıllarına ait, tüm Dacia modellerinde, 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,84, Maxxi Korumasız %0,89 faizle kredi imkanı Dacia müşterilerini bekliyor.

İlgili kampanya, tüm model yıllarına ait, tüm Dacia marka araçların, perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.05.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

SERVİSE EL ATTIK, %20 İNDİRİM* YAPTIK.

25 Mayıs – 27 Haziran 2015 tarihleri arasında Fix Servis Paketleri ve Elf motor yağlarında %20 indirim (ön cam hariç) Axess ve Maximum karta +6 taksit, Worldcard a +5 taksit 4 adet Bridgestone, Lassa ve Pirelli lastik alana 100 TL akaryakıt kartı hediye.
Kampanya katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir.

* Tüm fix paketleri ve Elf motor yağlarında

Türkiye'de Dacia

Dacia MarkasınınTarihçesi

Daha fazla bilgi

Dacia Felsefesi

Kolay ulaşırsın,zor vazgeçersin.

Daha fazla bilgi

Dacia Ve Çevrenin Koruması

Dacia araçlarıçevreye saygılı olma amacıyla tasarlanmaktadır

Daha fazla bilgi

Dacia Müşteri Taahhütleri

Türkiye genelinde 75 yetkili satıcı ve 6 MAİS şubesi

Daha fazla bilgi