Logan MCV Çekilişi

MAİS MOTORLU ARAÇLAR İMAL VE SATIŞ A.Ş.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.07.2014 tarihli ve 52739871-255.01.02/2109-5500 sayılı izniyle düzenlenen piyangoya 8.408 iştirakçi katılmıştır. 05.08.2014 tarihinde yapılan çekilişte ikramiye kazanan asil/yedek talihlilerin listesi aşağıda belirtilmiştir.

Yeni Dacia Logan MCV Kazanan Asil Talihli

Sıra No: 1
Kupon No: M3614V
Ad Soyad: Hüseyin Bekdemir

Yeni Dacia Logan MCV Kazanan Yedek Talihli

Sıra No: 1
Kupon No: J1639U
Ad Soyad: Betül Altun

İkramiye kazanan asil talihlinin 23.08.2014 tarihine kadar, yedek talihlinin 07.09.2014 tarihine kadar KARMEL PAZARLAMA HİZMETLERİ ve DANIŞMANLIK A.Ş. KOŞUYOLU MAH. CENAP ŞAHABETTİN SOK. NO: 22 KOŞUYOLU 34718 İSTANBUL adresine veya 216 545 09 82 no’lu telefona başvurmaları gerekmektedir. İkramiyelerin son teslim tarihi 30.09.2014’tür.

Dacia Plan

KİRALAR KADAR KOLAY DACİA SAHİBİ OLUN!

Dacia’nızı peşinat (tüketim amaçlı edinimde yasal peşinat uygulanmaktadır), klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda ise esnek ödeme seçenekleri ile son bir toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz.

Düşük taksit avantajları ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişebilirsiniz.

Aracınızı vade sonunda değerine ve kolaylıkla yeniler, hep yeni bir Dacia’nın keyfini sürersiniz.

DACİA PLANIN AVANTAJLARINDAN NASIL YARARLANACAKSINIZ:

Yetkili Satıcınıza gitmeniz yeterli.

Yetkili Satıcınız tercih ettiğiniz Dacia ile birlikte size Dacia Plan’ın avantajlarını da sunacak,
Dacia Plan’nın vade sonunda size sunacağı en uygun seçenekleri belirleyecek, Kredi talebinizi Dacia Finans’a ulaştırarak hızla değerlendirilmesini ve kredi işlemlerinizin satış işlemleri ile birlikte Yetkili Satıcınızda tamamlanmasını sağlayacaktır.

DACİA PLANIN VADE SONUNDA SUNDUĞU AVANTAJLI SEÇENEKLER:

1- Eskiyi Getir Yeniyi Götür:
Eski Dacia’nızı değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Vadenizin bitiminde önce Yetkili Satıcınız aracınızı yenilemeniz için cazip tekliflerini sunacak. Yeni Dacia’nızı dilerseniz yine Dacia Plan ile dilerseniz klasik Dacia Finans kredisi ile alabilirsiniz.

2- Ben Dacia’mdan memnunum:
Bir süre daha kullanmak istiyorum diyorsanız; Dacia Plan’ın yüksek tutarlı son taksitinin tekrar vadelendirilmesini talep edebilirsiniz. Genel uygulamada toplam vade 48 ay olup, talebiniz Dacia Finans tarafından vade sonu itibarıyla Dacia Finans’ın güncel kredi koşulları ile kredibiliteniz dikkate alınarak hızla değerlendirilecektir.

3- Dacia’nızı iade edin borcunuzu kapatın :
Aracınızı alırken size özel olarak belirlenmiş olan geri alım bedeli ile Yetkili Satıcınıza iade ederek borcunuzu kapatabilirsiniz.

Dacia’nızın iadesi için aşağıdaki kullanım prensiplerini taşıması yeterli olacaktır:

Vade Tercihiniz 1 Yıl İçin: 30.000 KM
Vade Tercihiniz 2 Yıl İçin: 70.000 KM
Vade Tercihiniz 3 Yıl İçin: 100.000 KM

Bakım ve onarımlarının Yetkili Servislerde yapılması, Aracınızın değerinde %10’dan fazla kayba neden olan hasar* bulunmaması, Dacia Finans’a gecikmiş borcun ve ödenmemiş verginin olmaması. Dacia Finans rehini dışında herhangi bir haciz vb. takyidat bulunmaması. (*) hasar tespiti Yetkili Satıcımızca görevlendirilecek uzmanlarca yapılacaktır. Dacia Plan bir taşıt kredisi olup, aracınızın mülkiyeti tamamen size aittir. Dacia’nızın trafik kayıtlarına tesis edilecek e-rehin ile teminat altına alınacaktır. Tüketim amaçlı edinimlerde yasal düzenlemenin öngördüğü maksimum kredi tutarı; fatura tutarının 50.000TL.na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’sidir, ticari amaçlı edinimlerde genel uygulamada fatura tutarının %80’ine kadar kredi kullandırımı yapılabilmektedir. Vade sonundaki toplu ödeme tutarı, aracınızın geri alım tutarı olup, ticari araçlar için fatura tutarının %35 - %45’i, binek araçlarda ise %45 - %55i aralığında size özel belirlenecektir.

Daica Planın taksitlerini de Dacia Finans’ın klasik taşıt kredilerinde olduğu gibi anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank ‘masrafsız’, İş Bankası, Garanti Bankası) yaygın şube ağı ve PTT aracılığıyla toplam beşbini aşkın noktada ödeyebilirsiniz.

Sabit Faiz Kampanyası

Sabit Faiz kampanyasında, kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. 48.000 TL’ye kadar 3-24 ay arası vadelerde %0,79, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,89 faiz oranı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın Duster 4x2, Sandero ve Dokker Combi modelleri için geçerlidir. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’sine kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Dosya masrafı kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Nakit Alım Desteği

Nakit Alım Destekleri, Duster 4x2, Sandero Stepway ve Dokker Combi modellerinin, finansman kampanyası seçeneğinin kullanılmadan, nakit alımlarında geçerlidir ve finansman kampanyası birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın Duster 4x2, Sandero Stepway ve Dokker Combi modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.08.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Türkiye'de Dacia

Dacia MarkasınınTarihçesi

Daha fazla bilgi

Dacia Felsefesi

Kolay ulaşırsın,zor vazgeçersin.

Daha fazla bilgi

Dacia Ve Çevrenin Koruması

Dacia araçlarıçevreye saygılı olma amacıyla tasarlanmaktadır

Daha fazla bilgi

Dacia Müşteri Taahhütleri

Türkiye genelinde 75 yetkili satıcı ve 6 MAİS şubesi

Daha fazla bilgi