Kampanyalar

Fırsat Araçları

30 Kasım tarihine kadar, sınırlı sayıdaki Dacia marka araçta çok özel fırsatlar sizleri bekliyor...

Belirtilen özel fiyatlar, katılımcı yetkili satıcılarımızda geçerlidir. Listede yayınlanan fiyatlarla, finansman kampanyaları birlikte kullanılamaz.

Yayınlanan liste, belirli aralıklarla güncellenmektedir. Güncellemeler arasında, listede yer alan şasilerden bazıları satılmış olabilir. Listedeki araçların stoklarda mevcut olup olmadığı hakkındaki en güncel bilgi, yetkili satıcılarımızdan alınmalıdır. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’nda alabilirsiniz.

Fırsat Araç Listesi

Sıfır faiz kampanyası

Kasım ayı boyunca Dacia marka Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine %0 faiz avantajıyla sahip olabilirsiniz. Faizsiz kredi avantajı, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van’lar için 18.000 TL 18 ay, 36.000 TL 12 ay ya da 12.000 TL 36 ay seçenekleriyle sunulmaktadır. Belirtilen üç seçenekten farklı bir kredi tutarı ve/veya vade talepleri, Kasım ayına özel cazip faiz oranlarıyla değerlendirilecektir. Sıfır faizli kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Peşinatsız Kredi İmkanı

Tüzel kişiler ve vergi levhalı serbest meslek sahibi gerçek kişiler, Kasım ayı boyunca satın alacakları Dacia  Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine hiç peşinat ödemeden, üstelik %0,69 faiz oranıyla sahip olabilecekler. Belirtilen faiz oranı, Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Araç fatura bedelinin %100’üne kadar kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Vergi levhası sabihibi olmayan gerçek kişiler bu kampanyadan faydalanamaz. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Dacia Plan ile Kira Gibi Rahatça Ödeyin

Dacia alırken hesap kitap yapma dönemi çoktan bitti. Dacia Plan ile kiralar gibi rahatça Dacia sahibi olabilirsiniz. Dacia’nızı, yasal peşinata ek olarak, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Dacia’nızı bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Dacia Plan’la Kasım ayı boyunca Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine , %0,87 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında ilgili modellerin faiz oranı, %0,92 olarak değişmektedir. Kampanya kapsamında olmayan diğer Dacia modelleri için de baz faiz oranıyla Dacia Plan imkanı sunulmaktadır. Avantajlı faiz oranları sunan Dacia Plan kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

%0,69 Faiz Oranlı Finansman Kampanyası

Kasım ayı Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine, 48.000 TL’ye maksimum 48 ay vade için %0,69 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. İlgili kampanyada kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’ye kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Cazip Nakit Alım Destekleri

Cazip indirimler sunan Nakit Alım Destekleri, Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerinin, finansman kampanyası seçeneği kullanılmadan, nakit alımlarında geçerlidir ve finansman kampanyası ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Sandero Stepway, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.11.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Türkiye'de Dacia

Dacia MarkasınınTarihçesi

Daha fazla bilgi

Dacia Felsefesi

Kolay ulaşırsın,zor vazgeçersin.

Daha fazla bilgi

Dacia Ve Çevrenin Koruması

Dacia araçlarıçevreye saygılı olma amacıyla tasarlanmaktadır

Daha fazla bilgi

Dacia Müşteri Taahhütleri

Türkiye genelinde 75 yetkili satıcı ve 6 MAİS şubesi

Daha fazla bilgi