Sıfır Faiz Kampanyası

Ekim ayı boyunca Dacia Duster, 18.000 TL için 18 ay, %0 faiz* fırsatıyla!

* İster 36.000 TL 12 ay, ister 18.000 TL 18 ay, ister 12.00 TL 36 ay vade için %0 faiz seçeneği veya diğer vade ve tutar seçenekleri için %0,79 faiz oranıyla Dacia Duster, Logan MCV, Dokker Van ve Dokker Combi sahibi olma imkanı sunan kampanyalarda, Kredi Tahsis Ücreti, Bandrol, Plaka Tescil, Eğitime Katkı, kredi bedeline dahil değildir. Belirtilen faiz kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşlarının şartlarına bağlıdır. Bir kampanya diğeri ile birleştirilemez. Dacia'sını ticari kullanım amacıyla alan müşteriler, kampanya avantajlarından peşinatsız yararlanabilir ve Dacia Plan'ın düşük taksit avantajlarından faydalanabilirler. Sadece serbest meslek sahipleri ve ticari kuruluşlar, mevzuatın gerekli gördüğü koşulların sağlanması halinde fatura tutarının tamamına kadar ticari nitelikli taşıt kredisi kullanabilmektedir. Model üzerindeki aksesuarlar ile satılan modeller üzerindeki aksesuarlar farklılık gösterebilir. Dacia Duster'ın ortalama CO2 salımı en az 123 g/km, en fazla 167 g/km; yakıt tüketimi ise en az 4,5 lt/100 km, en fazla 11,8 lt/100 km'dir. Kampanya stoklarla sınırlı ve 31.10.2014 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcılar'ından alabilirsiniz.

Peşinatsız Kredi İmkanı

Tüzel kişiler ve vergi levhalı serbest meslek sahibi gerçek kişiler, Ekim ayı boyunca satın alacakları Dacia Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine hiç peşinat ödemeden, üstelik %0,69 faiz oranıyla sahip olabilecekler. Belirtilen faiz oranı, Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Araç fatura bedelinin %100’üne kadar kredi imkanı sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Vergi levhası sabihibi olmayan gerçek kişiler bu kampanyadan faydalanamaz. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.10.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Dacia Plan ile Kira Gibi Rahatça Ödeyin

Dacia alırken hesap kitap yapma dönemi çoktan bitti. Dacia Plan ile kiralar gibi rahatça Dacia sahibi olabilirsiniz. Dacia’nızı, yasal peşinata ek olarak, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Dacia’nızı bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Dacia Plan’la Ekim ayı boyunca Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine , %0,82 faiz oranıyla sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında ilgili modellerin faiz oranı, %0,92 olarak değişmektedir. Kampanya kapsamında olmayan diğer Dacia modelleri için de baz faiz oranıyla Dacia Plan imkanı sunulmaktadır. Avantajlı faiz oranları sunan Dacia Plan kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.10.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

%0,69 Faiz Oranlı Finansman Kampanyası

Ekim ayı Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerine, 48.000 TL’ye maksimum 48 ay vade için %0,69 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranı %0,79 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. İlgili kampanyada kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. İlgili mevzuat çerçevesinde maksimum kredilendirme oranı, fatura bedeli 50.000 TL’ye kadar olan araçlar için fatura bedelinin %70’ idir. Fatura bedeli 50.000 TL’yi aşan araçlar için maksimum kredilendirme oranı ise fatura bedelinin 50.000 TL’ye kadar kısmı için %70, aşan kısmı için ise %50 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.10.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Cazip Nakit Alım Destekleri

Cazip indirimler sunan Nakit Alım Destekleri, Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi ve Dokker Van modellerinin, finansman kampanyası seçeneği kullanılmadan, nakit alımlarında geçerlidir ve finansman kampanyası ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Duster, Yeni Logan MCV, Dokker Combi, Dokker Van modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 31.10.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Türkiye'de Dacia

Dacia MarkasınınTarihçesi

Daha fazla bilgi

Dacia Felsefesi

Kolay ulaşırsın,zor vazgeçersin.

Daha fazla bilgi

Dacia Ve Çevrenin Koruması

Dacia araçlarıçevreye saygılı olma amacıyla tasarlanmaktadır

Daha fazla bilgi

Dacia Müşteri Taahhütleri

Türkiye genelinde 75 yetkili satıcı ve 6 MAİS şubesi

Daha fazla bilgi