Balatayı Sıyırana da İndirim Yapıyoruz!

Tüm mekanik onarımlarda %25 indirim

8 Eylül- 25 Ekim 2014 tarihleri arasında Dacia Yetkili Servislerine gelin, 4 yaş üzeri aracınız için tüm mekanik onarımlarda %25 indirim fırsatından yararlanın.
Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Dacia yedek parçaları ile yapılan tüm mekanik işlemlerde ve Elf motor yağlarında %25, Motrio yedek parçaları ile yapılan tüm mekanik işlemlerde %15 indirim uygulanacaktır. "4 al, 3 öde" fırsatı sadece Motrio markalı tüm lastiklerde geçerlidir. Lastik teklifi stoklarla sınırlıdır. 9 taksit imkanı Maximum Kart için, 7 taksit imkanı ise Worldcard için geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Dacia Plan ile Kira Gibi Rahatça Ödeyin

Dacia alırken hesap kitap yapma dönemi bitti. Dacia Plan ile kiralar gibi rahatça Dacia sahibi olabilirsiniz. Dacia’nızı, yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda size özel seçenekli toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Vade sonunda ister Dacia’nızı bir yenisi ile değiştirebilir, isterseniz Yetkili Satıcınıza satıp kredinizi kapatır, isterseniz kullanmaya devam etmek için vade uzatımı talep edebilirsiniz. Dacia Plan’la Eylül ayı boyunca Dokker Combi’ye 499 TL, Dokker Van’a 459 TL’den başlayan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

%0,69 Faiz Oranlı Finansman Kampanyası

Eylül ayı boyunca Dacia Dokker Combi ya da Dacia Dokker Van modellerine, 48.000 TL’ye kadar 3-24 ay arası vadelerde %0,69, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,79 faiz oranı ile kredi kullanarak sahip olabilirsiniz. Belirtilen finansal koşullar, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Dokker Combi ve Dokker Van modelleri için ve Maxxi Koruma ürününün satın alınması durumunda geçerlidir. Maxxi Koruma ürünü satın alınmadığında faiz oranları, 3-24 ay arası vadelerde %0,79, 25-48 ay arası vadelerde ise %0,89 olarak değişmektedir. Avantajlı faiz oranları sunan finansman kampanyası, anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Sabit Faiz kampanyasında, kredi tutarındaki üst limit mevzuat ile sınırlıdır. Kredi tahsis ücreti (dosya masrafı) kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Cazip Nakit Alım Destekleri

Cazip indirimler sunan Nakit Alım Destekleri, Dokker Combi ve Dokker Van modellerinin, finansman kampanyası seçeneği kullanılmadan, nakit alımlarında geçerlidir ve finansman kampanyası ile birleştirilemez. İlgili destek, model yılı ayrımı olmaksızın tüm Dokker Combi ve Dokker Van modellerinde geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.09.2014 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Türkiye'de Dacia

Dacia MarkasınınTarihçesi

Daha fazla bilgi

Dacia Felsefesi

Kolay ulaşırsın,zor vazgeçersin.

Daha fazla bilgi

Dacia Ve Çevrenin Koruması

Dacia araçlarıçevreye saygılı olma amacıyla tasarlanmaktadır

Daha fazla bilgi

Dacia Müşteri Taahhütleri

Türkiye genelinde 75 yetkili satıcı ve 6 MAİS şubesi

Daha fazla bilgi