Kampanyalar

Bu kış zorlu geçti, bari Dacia'nızın bakımı zorlamasın!

9 Mart - 2 Mayıs tarihleri arasında hemen bir Dacia Yetkili Servisine gelin, 4 yaş ve üzeri araçlarınız için Dacia orijinal yedek parçaları ve Elf motor yağları ile yapılan tüm bakım ve mekanik onarımlarda %25 indirim fırsatından yararlanın.

+6 taksit Maximum ve Paraf kredi kartı, +5 taksit Worldcard için geçerlidir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Dacia marka araçlarda düşük faizli kredi imkanı

Nisan ayı boyunca tüm model yıllarına ait, tüm Dacia modellerinde, 48.000 TL kredi tutarı ve 48 ay vadeye kadar Maxxi Koruma (Kredi Koruma Sigortası) ile %0,84, Maxxi Korumasız %0,89 faizle kredi imkanı Dacia müşterilerini bekliyor.

İlgili kampanya, tüm model yıllarına ait, tüm Dacia marka araçların, perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 30.04.2015 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Detaylı bilgiyi Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Türkiye'de Dacia

Dacia MarkasınınTarihçesi

Daha fazla bilgi

Dacia Felsefesi

Kolay ulaşırsın,zor vazgeçersin.

Daha fazla bilgi

Dacia Ve Çevrenin Koruması

Dacia araçlarıçevreye saygılı olma amacıyla tasarlanmaktadır

Daha fazla bilgi

Dacia Müşteri Taahhütleri

Türkiye genelinde 75 yetkili satıcı ve 6 MAİS şubesi

Daha fazla bilgi