Kullanıcı dostu Dacia'nızı güvenle kullanın

Telefonunuzu Bluetooth® üzerinden Seyir sistemine bağlayın ve emniyetli şekilde eller serbest görüşmeler yapın. Media Nav telefon rehberinizle eşleşir ve kişilerinizi görüntüler. Sürüş göz önünde bulundurularak tasarlanan, ergonomik düzendeki sistem sayesinde her şey kolaylaştırılmıştır: sadece numarayı girin veya dokunmatik ekran ya da direksiyon kumandalarını kullanarak kişi arayın.

Sistemi farklı ses cihazlarınızın keyfini çıkarmak için kullanın

Media Nav ile radyo dinleyebilir ve aynı zamanda Bluetooth® ya da Kulaklık ve USB girişleri üzerinden en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkartabilirsiniz.


Media Nav'ın size yol göstermesine izin verin

Güvenilir ve kullanımı kolay Media Nav sistemi, Dacia'nın birçok iş ortağıyla çalışarak yüksek kalitede rehberlik sağlar. Örneğin, dünya çapında dijital harita verisi sağlayan NavTeq (burada), uydu navigasyon yazılımı pazarında büyük bir oyuncu olan NNG ve elektronik sistemler ve telekomünikasyonda dünya lideri olan LG'nin deneyiminin keyfini çıkarın.

Neden haritalarınızı güncellemek isteyebilirsiniz?

Yol ağının %15'i her yıl değişmektedir, bu nedenle seyir sisteminizin harita verilerini güncel tutmanız gerekir. Biz size yılda iki güncelleme sunuyoruz. İlk harita güncellemesinin aracı teslim aldığınız tarihten itibaren 90 gün içerisinde ücretsiz olarak verildiğini bilmenin rahatlığıyla yola koyulabilirsiniz*.

*PC üzerinden indirilir.
Karoseri

Karoserinizi muhafaza edin, koruyun ve onarın

Aksesuarlar

Serideki tüm araçlara uyacak şekilde tasarlanmış aksesuarlar