Dacia Avantaj sistemi

Dacia Avantaj Sistemi* size aracınızın bakımlarını Dacia Yetkili Servislerinde yaptırmanız koşuluyla, aracınızın  3. yaşından sonra yaşının 5 katı oranında, %30’a varan indirimler sunmaktadır. Bu indirimler, aracınıza Dacia Yetkili Servislerinde** yapılacak olan tüm mekanik onarım ve bakım işlemlerinde geçerlidir. Size düşen, sadece aracınızın bakımlarını, bakım kitapçığında belirtilen sıklıkta ve düzenli olarak Dacia Yetkili Servislerinde yaptırmaktır.

*Kaporta-boya onarımları, Motrio Yedek Parçaları, Dacia butik ürünleri, Estetik ürünleri ve lastik değişimi sisteme dahil değildir.

**Dacia Avantaj Sistemi sadece sisteme katılan Dacia Yetkili Servilerinde geçerlidir.

 

 

 

Dacia Avantaj sertifikası

Dacia Avantaj araç şasi numarasına tanımlı bir indirim sistemi olduğu için size aracınızı satarken önemli bir avantaj sunar. Aracınızı satmaya karar verdiğinizde bir Dacia Yetkili Servisine başvurarak Dacia Avantaj Sertifikası talep edebilirsiniz.

Bu sertifika aracınızın bakımlarının düzenli olarak yapılmış olduğunu ve Dacia Avantaj Sistemi ile Dacia Yetkili Servislerinde sahip olduğu indirim oranını gösterecektir.

Dacia Avantaj sertifikası ile aracınızı satmak artık daha kolay.