Dacia plan bir bireysel taşıt kredisi olup, aracınızın mülkiyeti tamamen size aittir. Dacia’nızın trafik kayıtlarına tesis edilecek e-rehin ile teminat altına alınacaktır. Yasal düzenlemenin öngördüğü maksimum kredi tutarı; fatura tutarının 100.000TL.na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’sidir. Vade sonundaki toplu ödeme tutarı, aracınızın geri alım tutarı olup, fatura tutarının %40 - %55’i aralığında size özel belirlenecektir.

Dacia planın taksitlerini de klasik taşıt kredilerinde olduğu gibi anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank ‘masrafsız’, İş Bankası, Garanti Bankası) yaygın şube ağı ve Ptt aracılığıyla toplam beşbini aşkın noktada ödeyebilirsiniz.

(*) hasar tespiti Yetkili Satıcımızca görevlendirilecek uzmanlarca yapılacaktır.

Dacia planın avantajlarından nasıl yararlanacaksınız

Dacia plan'dan yararlanmak çok kolay. Bunun için sadece yetkili satıcınıza gitmeniz yeterli. Yetkili satıcınız tercih ettiğiniz Dacia ile birlikte size Dacia plan’ın avantajlarını da sunacak. Dacia plan’nın vade sonunda size sunacağı en uygun seçenekleri belirleyecek, kredi talebinizi Dacia finans’a ulaştırarak hızla değerlendirilmesini ve kredi işlemlerinizin satış işlemleri ile birlikte yetkili satıcınızda tamamlanmasını sağlayacaktır.

Dacia planın vade sonunda sunduğu avantajlı seçenekler

Dacia plan, size vade sonunda avantajlı üç değişik seçenek sunuyor...