DAĞITIM PAKETLERİ

Triger kayışı motorun farklı parçaları arasındaki senkronizasyonun mükemmel olmasını sağlar. Güvenliğiniz için değiştirme programına sadık kalmak çok önemlidir.

Dacia - Triger Kayışı Satış Sonrası Hizmetleri

Dacıa'nızın yaşına uygun triger kayışı paketleri

Triger kayışı motorunuzun kusursuz senkronizasyonla çalışmasını sağlar.

Motorunuzda geri dönülmez hasarların önlenmesi için her 5 yılda bir veya 60.000 ile 120.000 km arasında değiştirilmelidir. Aracınızın yaşına ve bakım programına uygun Dacia triger kayışı paketleri ile hoşa olmayan sürprizlerden kaçının. Buna takvime bağlanmış kontrol noktaları, orijinal parçaların kullanımı ve Yetkili Servislerimizin dahildir.

 

Dacia'nız 3 yaşından büyük mü?
Maliyetlerinizi düşürmek için Motrio triger kayışı tekliflerini seçin! Dacia'nıza uygun dayanıklılığa sahip alternatif yedek parçalar seçerek orijinal parçalarla aynı güvenilirlikten faydalanabilirsiniz. Güvenlikten ödün vermeden ortalama %20'ye kadar* tasarruf edin.

 

* İlgili orijinal parçalarla karşılaştırılmıştır

Daha fazla beklemeyin!

Triger kayışları hakkında daha fazla bilgi alın

Dacia - Triger Kayışı Satış Sonrası Hizmetleri

Triger kayışlarının bakımı artık daha kolay

Dacia'nızı çalıştırdığınızda gürültülü ve alışılmadık sesler duyuyor musunuz? Daha fazla beklemeyin ve yetkili satıcınızdan randevu alın.

Dacia - Satış Sonrası Hizmetleri

Dacia bakım paketleri

Gereksinimlerinize ve bütçenize uygun kişiye özel bakım hakkında daha fazla bilgi alın! Hiçbir ilave harcama yapmadan, size uygun koşullarda ve aralıklarla bakım hizmeti seçeneklerinden (yağ değişimi, filtreler, vb.) faydalanın.

Dacia - Garanti sigorta yol yardım

Garanti, sigorta ve yol yardım

Her türlü ihtimale hazır olabilmeniz için Dacia yanınızdadır.