MOTRIO YEDEK PARÇA VE MOTRIO SERVİS

Orijinal yedek parçaya alternatif olarak sunulan Motrio, Dacia'nın ekonomik ve tescilli yedek parça markasıdır. 2 yıl Dacia garantisine sahip Motrio yedek parçaları, 4 yaş üzeri Dacia araçlarının bakım ve onarım ihtiyacını tam olarak karşılar.

 

Grup Renault,  kurumsal bir çatı içerisinde, alternatif tercihler arayan, özellikle 4 yaş ve üzeri araç sahiplerine, orijinal Dacia parçalarının yanında, ekonomik ve güvenilir Motrio markalı ürünler ile beraber bakım ve onarım hizmetlerini de sunmayı amaçlamıştır. Dolayısıyla Motrio, Uluslararası bir yedek parça dağıtım şirketi ve markası olmak dışında, aynı zamanda bakım ve onarım hizmetlerinin sunulduğu, Grup Renault bünyesindeki özel servislerden oluşan ayrı bir servis ağıdır.

Renault - Motrio
Renault - Motrio
Renault - Motrio
Renault - Motrio

TEKNOLOJİ

Motrio yedek parçalarının güvenlik ve kalitesi, Dacia teknik şartnameleri ile temin edilmektedir. Dacia standartlarında üretilen Motrio yedek parçaları, uyumlu diğer markalara göre daha kolay montaj imkanı, yüksek güvenlik ve fonksiyonellik sunar.

GARANTİ

Motrio yedek parçaları 2 yıl Dacia garantisi altında olup, gelen tüm talepler müşteri memnuniyetini ön planda tutan hızlı Dacia garanti prosedürü ile güvence altına alınmıştır.

ÜRÜN GAMI

Motor yağı ve hidrolik yağlar, sıvılar, filtreler, ateşleme sistemleri, debriyaj, disk, balata, ön takım parçaları gibi bakıma ağırlıklı ürünler, tampon, aks, rol, rotil, radyatör, amortisör, ön cam gibi mekanik/karoseri aksamları ile akü, lastik, antifriz, ampul, cam suyu ve silecek gibi universal gruba ait ürünler bulunmaktadır.

MOTRIO ÜRÜNLERİ

Motrio, Dacia kalitesini ve güvenliğini Motrio markası altında size sunar. 

AYDINLATMA ÜRÜNLERİ
AYDINLATMA ÜRÜNLERİ
Sinyal lambası , Far ampülleri vb tüm aydınlatma ekipmanlarını Motrio'da bulabilirsiniz.
SIVILAR VE SARF ÜRÜNLER
SIVILAR VE SARF ÜRÜNLER
Motor yağı, Yağ filtresi, Fren balatası ve Silecek süpürgesi gibi bir çok sarf malzemesi Motrio'da.
LASTİKLER VE ALT TAKIM
LASTİKLER VE ALT TAKIM
Yazlık ve Kışlık Lastik, Amortisör ve Ön takım parçaları Motrio servislerinde.
BAKIM VE AŞINAN PARÇALAR
BAKIM VE AŞINAN PARÇALAR
Debriyaj setleri, Fren diskleri ve balataları, Su pompaları ve aracınıza ait tüm kayış çeşitleri.