DACIA TÜRKİYE

Dacia , Türkiye genelinde 73 yetkili satıcı ve 4 MAİS şubesi ile satış, 148 servis noktası ile de satış sonrası hizmetlerini vererek Türk tüketicisine yurdun her noktasında ulaşmaktadır.

Renault Grubu bünyesinde 7 yılda dünya çapında başarı yakalayan otomobilleri, temel standart olan güvenilirlikten ödün vermeden en uygun fiyata sunan Dacia, bugün Türkiye pazarının vazgeçilmez markalarından biri olmuştur.

DACIA müşteri taahhütleri

Doğru fiyat

Doğru fiyat

Beklentileriniz ne olursa olsun, Dacia’da fazlasını bulacaksınız. Ona kolayca ulaşıp, uygun bakım ve kullanım maliyetlerini, ekonomik motorlarını görüp, konforunu yaşadığınızda, ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Geniş iç mekan

Geniş İç Mekan

Dacia, otomobillerde genişlik ve konforu bir araya getirdi. Her ihtiyaca göre modüler özellikler sunan Dacia otomobilleri, oturma alanlarını yükleme alanlarına dönüştürme konusunda oldukça becerikli.

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Yol şartları ne olursa olsun, Dacia’nızın dayanıklılığı ile emin ellerdesiniz. Bu yüzden Dacia sizlere, Renault güvencesiyle 3 yıl ya da 100.000 km garantisini rahatlıkla veriyor.