DACIA FİLO SATIN ALMA

Profesyonel etkinliklerinizin belli durumuna uygun kişiselleştirilmiş bir araba filosu kurmak mı istiyorsunuz? İhtiyaç ve gereksinimlerinize göre uyarlanmış aracı seçin ve küçük ile orta ölçekli işletmelerin yöneticilerine yönelik hizmetlerimizden faydalanın.

JOGGER
başlangıç fiyatı ₺1.116.000

DUSTER
başlangıç fiyatı ₺1.177.900

SANDERO STEPWAY
başlangıç fiyatı ₺908.000

  • Elektrikli
SPRING
başlangıç fiyatı ₺885.000

Tercihlerinizi bize iletin

İhtiyaçlarınızı karşılayan bir araba filosundan faydalanın. Aracınıza eklemek istediğiniz donanım özelliklerini seçin ve mesleğinizin tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamalarına imkan verecek tüm detayları ve bilgileri iletin.

Dacia yetkili satıcısından bir randevu alın

İşinize en uygun aracın hangisi olduğu konusunda kuşkularınız mı var? Dacia yetkili satıcınızdan çevrimiçi bir randevu alın ve karar vermeden önce istediğiniz araç ile test sürüşüne çıkın.

*Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., Yetkili Satıcıları,  Yetkili Servisleri, OYAK ve Renault Grup Şirketleri  tarafından, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun ve 6698  sayılı  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, her türlü ticari elektronik ileti gönderilmek suretiyle, tüm iletişim araçları ile tarafınızla iletişime geçilmesine, bu amaçla paylaşmış olduğunuz bilgilerin Renault gizlilik politikası ile kişisel verilerin korunması ve saklanması yasal düzenlemelerine uygun olarak saklanmasına ve işlenmesine muvafakat edersiniz.