BİR DACIA SATIN ALIN

Bugün o gün! Modellerimizden biriyle ilgilendiğinizi belirttiniz mi?  Tüm yeni araçlarımızı görün satın almayı kolayca tamamlamak için tercih ettiğiniz Dacia'yı seçin. 

JOGGER
başlangıç fiyatı ₺1.116.000

DUSTER
başlangıç fiyatı ₺1.177.900

SANDERO STEPWAY
başlangıç fiyatı ₺908.000

  • Elektrikli
SPRING
başlangıç fiyatı ₺885.000

Tüm Dacia modellerini bulun...

Tüm ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılayan modeli buldunuz mu? Daha fazla beklemeyin! Sadece birkaç tıklamayla satın alma talebinde bulunun ve en kısa zamanda yeni Dacia'nıza ulaşın. Haydi yola koyulalım!

... ve yeni aracınızı kolayca satın alın

Modelin adını seçin, bilgilerinizi girin, tercihlerinizi ekleyin ya da çıkarın, parça değişim seçeneklerinizi onaylayın ve Dacia yetkili satıcınızı seçerek online satın alma talebinizi kolayca tamamlayın. Aracınız sizi bekliyor!

*Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., Yetkili Satıcıları,  Yetkili Servisleri, OYAK ve Renault Grup Şirketleri  tarafından, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun ve 6698  sayılı  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, her türlü ticari elektronik ileti gönderilmek suretiyle, tüm iletişim araçları ile tarafınızla iletişime geçilmesine, bu amaçla paylaşmış olduğunuz bilgilerin Renault gizlilik politikası ile kişisel verilerin korunması ve saklanması yasal düzenlemelerine uygun olarak saklanmasına ve işlenmesine muvafakat edersiniz.