TEST SÜRÜŞÜ YAPIN

Hangi aracın sizin için doğru olduğunu merak ediyor musunuz? Size uygun aracı bulmak için seçtiğiniz Dacia modeliyle test sürüşü randevusu alın. Test sürüşü yapabileceğiniz tüm yeni araçlarımızı görüntüleyin ve Dacia dünyasına adım atın...

JOGGER
başlangıç fiyatı ₺1.257.000

DUSTER
başlangıç fiyatı ₺1.189.900

SANDERO STEPWAY
başlangıç fiyatı ₺1.088.000

  • Elektrikli
SPRING
başlangıç fiyatı ₺892.000

Bir Dacia otomobili gerçek sürüş koşullarında deneyin

Bir otomobilin tasarımını inceleyin, konforunun tadını çıkarın, donanımını test edin, sürüşün keyfine varın... Tüm bu benzersiz hislerin bir broşürde anlatılması imkansız. Kolay olanı seçin ve gerçek sürüş koşullarında test sürüşü yaparak tüm sorularınıza yanıtlar bulun.

Test sürüşü yapabileceğiniz yeni araç seçeneklerimiz

Dinamik, çevik, konforlu, sportif, modüler... Mükemmel aracı mı arıyorsunuz? Daha fazla beklemeyin! Dacia sayesinde, kararınızı vermeden önce yeni bir aracın direksiyonuna geçerek test sürüşü yapmak için modellerimizden birini seçin ve bu deneyimin tadını çıkarın. Daha iyisi ne olabilir?

Kolaylıkla test sürüşü yapın

Bir model seçin, kişisel bilgilerinizi girin, bir tarih seçin. Online test sürüşü talebinde bulunmak ve Dacia yetkili satıcınızdan randevu almak sadece birkaç adım sürer. Yakında görüşürüz!

*Mais Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş., Yetkili Satıcıları,  Yetkili Servisleri, OYAK ve Renault Grup Şirketleri  tarafından, Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun ve 6698  sayılı  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, her türlü ticari elektronik ileti gönderilmek suretiyle, tüm iletişim araçları ile tarafınızla iletişime geçilmesine, bu amaçla paylaşmış olduğunuz bilgilerin Renault gizlilik politikası ile kişisel verilerin korunması ve saklanması yasal düzenlemelerine uygun olarak saklanmasına ve işlenmesine muvafakat edersiniz.