DACIA ARAÇ GARANTİLERİ

Garantilerimiz ve uzatılmış garantilerimiz beklenmedik olayları kapsamak üzere tasarlanmıştır.

Üretici garantisi

DACIA üç yıllık garantiniz: Üretici garantisi

Dacia Satış Sonrası Garanti

Dacia'nız her türlü imalat veya montaj hatasına karşı garanti edilmiştir.

Bu süre boyunca, üretim ve montaj ile ilgili tüm sorunlarınızı Dacia Yetkili satıcıları ücretsiz hallediyor.

Orijinal parçalarla yüksek kaliteli onarım avantajından faydalanacaksınız. Arıza halinde, Dacia Yol Yardım'ı 444 62 47 numaralı telefondan 7x24 arayabilirsiniz.

Uzatılmış garanti

Uzatılmış garanti Gönül rahatlığı

dacia garanti

"İç Huzuru" uzatılmış garanti

Dacia'nızı yıllar boyunca huzurlu kullanın

Bu paketle, 4 veya 5 yıla kadar ( seçilen pakete bağlı olarak) 7x24 Dacia yol yardımıyla aracın arızalı mekanik, elektronik ve elektrikli parçaları için değişim ve onarım avantajından yararlanabilirsiniz (işçilik dahildir).


Bir kuruş dahi ödemeden tüm Türkiye'de Dacia profesyonellerindan yardım alırsınız. Sözleşme araca bağlıdır: Dacia'nızı sözleşme sona ermeden önce satarsanız, alıcı da garantiden faydalanır. İyi bir satış avantajı.

Daha ileri gidin...

Satış sonrası yardım

Yardım hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi keşfedin

Yasal uyarılar

Aracın tescil belgesinde belirtilen ilk tescil tarihinin ardından 12. ayın bitiminden önce Uzatılmış Üretici Garantisi sözleşmesi alınmalıdır. Uzatılmış Üretici Garantisi sözleşmesi kapsamındaki hizmetler, üretici tarafından verilen Uzatılmış Üretici Garantisi'nin sözleşmeden kaynaklanan garantisi sona erdikten sonra, diğer bir deyişle, aracın tescil tarihinde belirtilen ilk tescil tarihinin ardından 36. ayın bitiminden itibaren sağlanır.
Dacia Uzatılmış Üretici Garantisi araç yeniden satılırsa devredilebilir.

*Yetkili satıcınızdan alabileceğiniz sözleşmedeki genel şartlara bakın.
** Dacia Uzatılmış Üretici Garantisi şu iki sözleşme hükmünden hangisine ilk ulaşılırsa o tarihte biter: Dönem aracın ilk tescil tarihinde başlar ve kilometre sayımı yolölçer sıfırdayken başlar.