DACIA ARAÇ GARANTİLERİ

Garantilerimiz ve uzatılmış garantilerimiz beklenmedik olayları kapsamak üzere tasarlanmıştır.

Üretici garantisi

TÜM DACIA MODELLERİNDE UZATILMIŞ GARANTİ FIRSATI

Dacia Satış Sonrası Garanti

3 YIL ÜRETİCİ GARANTİSİ

DACIA'NIZ HER TÜRLÜ İMALAT VEYA MONTAJ HATASINA KARŞI GARANTİ EDİLMİŞTİR.

 

Bu süre boyunca, üretim ve montaj ile ilgili tüm sorunlarınızı Dacia
Yetkili satıcıları ücretsiz hallediyor.

 

Orijinal parçalarla yüksek kaliteli onarım avantajından faydalanacaksınız. Arıza halinde, Dacia Yol Yardım'ı 444 62 47 numaralı telefondan 7x24 arayabilirsiniz.

 

UZATILMIŞ GARANTİ

UZATILMIŞ GARANTİ GÖNÜL RAHATLIĞI

dacia garanti

DACIA'NIZI YILLAR BOYUNCA HUZURLU KULLANIN

Duster, Sandero, Sandero Stepway, Jogger modellerimizde toplamda 4 yıl* boyunca 7x24 Dacia yol yardımıyla aracın arızalı mekanik, elektronik ve elektrikli parçaları için değişim ve onarım avantajından yararlanabilirsiniz (işçilik dahildir). 

 

Bir kuruş dahi ödemeden tüm Türkiye'de Dacia profesyonellerindan yardım alırsınız. Sözleşme araca bağlıdır: Dacia'nızı sözleşme sona ermeden önce satarsanız, alıcı da garantiden faydalanır. Böylece aracınızın 2. el değeri artar.
 

  • Toplam garanti süreniz 4 yıla* uzar, aracınıza yönelik risklere karşı içiniz rahat eder. Arızalara karşı aracınızı ve bütçenizi garanti altına alırsınız, içiniz rahat eder.
 
  •  Aracınızın arızalanması durumunda Dacia Yetkili Servisleri’nden kaliteli ve nitelikli hizmet alırsınız.
 
  • +1 yıl** uzatılmış garanti sigorta poliçesi ile aracınızı satmanız durumunda yeni sahibine devredebilirsiniz. Böylece aracınızın 2. el değeri artar.
 
  • Garanti kapsamındaki bir arıza durumunda 365 gün 24 saat çekici hizmeti sağlayan Yol Yardımı ile arızalı aracınız, bulunduğu yere en yakın Dacia Yetkili Servisi’ne kadar götürülür. Çekici hizmetinden faydalanmak için  

    0 (212) 337 20 71 no’lu Yol Yardım Destek Hattı’nı aramanız yeterlidir.

 

  • 0 km satışından itibaren periyodik olan/olmayan tüm bakım ve onarım hizmetlerinin Dacia Yetkili Servisleri tarafından verilmiş olması gerekir. 

 

*(3 yıl/100.000 km üretici + 1 yıl** uzatılmış garanti sigorta poliçesi ile BNP Paribas Cardif Sigorta A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.)

  

**Toplam 4 Yıl / 100.000 km sınırı içinde kalması durumunda.

Daha ileri gidin...

Satış sonrası yardım

Yardım hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi keşfedin

Yasal uyarılar

Aracın tescil belgesinde belirtilen ilk tescil tarihinin ardından 12. ayın bitiminden önce Uzatılmış Üretici Garantisi sözleşmesi alınmalıdır. Uzatılmış Üretici Garantisi sözleşmesi kapsamındaki hizmetler, üretici tarafından verilen Uzatılmış Üretici Garantisi'nin sözleşmeden kaynaklanan garantisi sona erdikten sonra, diğer bir deyişle, aracın tescil tarihinde belirtilen ilk tescil tarihinin ardından 36. ayın bitiminden itibaren sağlanır.
Dacia Uzatılmış Üretici Garantisi araç yeniden satılırsa devredilebilir.

Yetkili satıcınızdan alabileceğiniz sözleşmedeki genel şartlara bakın.
Dacia Uzatılmış Üretici Garantisi şu iki sözleşme hükmünden hangisine ilk ulaşılırsa o tarihte biter: Dönem aracın ilk tescil tarihinde başlar ve kilometre sayımı yol ölçer sıfırdayken başlar.