Dacia Sandero Stepway - motorlar

Motorlar DACIA Sandero Stepway EXTREME

     

Uygun motorlar

ESSENTIAL
ESSENTIAL
EXPRESSION
EXPRESSION
EXTREME
EXTREME

Benzinli (2)

Tce 90 bg
başlangıç fiyatı ₺908.000
Tce 90 bg X-tronic
başlangıç fiyatı ₺953.000
başlangıç fiyatı ₺1.066.000
başlangıç fiyatı ₺1.113.000

Ayrıntılarla teknik özellikler

MÜKEMMEL FİYAT FAYDA DENGESİ İLE ECO-G'Yİ KEŞFEDİN

Verimli motorlar

Muhteşem ikili! Günlük rutininizde sizi desteklemek için tasarlanan motorlarımızla yakıt tüketimini kontrol altında tutun ve bakım bütçenizi küçültün.

Sandero Stepway ECO-G 100

ECO-G 100

ECO-G: tasarruf

Sandero Stepway, Dacia'nın benzin ve LPG çift yakıtlı motor seçenekleriyle sunuluyor: ECO-G. Fabrika çıkışlı LPG sistemi, kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş ve onaylanmış, kullanımı kolay, erişilebilir ve ekonomik bir çözüm sunarak yakıttan tasarruf etmenize ve CO2 emisyonlarını azaltmanıza yardımcı olur. Dahası da var! Kullanımı kolaydır, biri benzin diğer LPG olmak üzere iki yakıt deposu vardır ve Sandero'nun sürüş menzilini önemli ölçüde artırır. Turboşarjı ve 100 beygir gücüyle ECO-G motor tasarruf ve sürüş keyfini bir araya getirir.

Partikül filtreli ve yürürlükteki yeni Euro6 standartlarını karşılayan benzinli motorlarıyla Sandero Stepway, sürüş keyfini çevre dostu nitelikleriyle harmanlar.

TCe90 bg

Dacia Sandero Stepway

Son derece çok yönlü

 

Manuel vites kutulu bu yeni nesil 3 silindirli 90 bg turbo motor yakıt tüketimini kontrol altında tutmanıza ve CO2 emisyonlarını sınırlamanıza yardımcı olurken sürüş keyfinden de taviz vermez. 

TCe 90 bg xtronic

Yeni Dacia Sandero Stepway

Sürüş konforu

 

Keyifli bir sürüş deneyimi yaşayın! Yeni nesil xtronic 2 pedallı otomatik vites kutusuyla donatılan bu 3 silindirli 90 bg turbo motor, rahat kalkış yapmanıza ve esnek hızlanma deneyimine ve yumuşak vites geçişlerine olanak tanır.

Dacıa Sandero Stepway ile yola çıkmaya hazır mısınız?

   

*Gösterilen Dacia Sandero Stepway modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

İlgili fiyatlar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcılarında geçerlidir, tavsiye edilen fiyatlardır. Mevzuat gereği eklenecek opsiyonlar ve metalik renge göre ÖTV oranı ve MTV tutarı değişebilmektedir. ÖTV ve MTV tutarlarında meydana gelebilecek değişiklikler MAİS A.Ş., tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. MAİS A.Ş., haber vermeksizin ticari koşullarını ve ilgili fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgiyi, Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN

DUSTER
DUSTER
başlangıç fiyatı ₺1.177.900
JOGGER
JOGGER
başlangıç fiyatı ₺1.116.000