Sandero şehir otomobili motorları

Motorlar Yeni DACIA Sandero

     

Uygun motorlar

Prestige
Prestige

Benzinli (1)

1.0 Turbo 90 bg X-tronic
başlangıç fiyatı ₺467.000

Ayrıntılarla teknik özellikler

MÜKEMMEL FİYAT FAYDA DENGESİ İLE ECO-G'Yİ KEŞFEDİN

Verimli motorlar

Muhteşem ikili! Günlük rutininizde sizi desteklemek için tasarlanan motorlarımızla yakıt tüketimini kontrol altında tutun.

Sandero ECO-G 100

ECO-G 100

ECO-G: tasarruf!

 

Yeni Sandero Dacia'nın benzin ve LPG çift yakıtlı motor seçenekleriyle sunuluyor: ECO-G. Fabrika çıkışlı LPG sistemi, kalitesi ve güvenilirliği test edilmiş ve onaylanmış, kullanımı kolay, erişilebilir ve ekonomik bir çözüm sunarak yakıttan tasarruf etmenize ve CO2 emisyonlarını azaltmanıza yardımcı olur. Dahası da var! Kullanımı kolaydır, biri benzin diğer LPG olmak üzere iki yakıt deposu vardır ve Yeni Sandero'nun sürüş menzilini önemli ölçüde artırır. Turboşarjı ve 100 beygir gücüyle ECO-G motor tasarruf ve sürüş keyfini bir araya getirir.

Partikül filtreli ve yürürlükteki yeni Euro6 standartlarını karşılayan benzinli motorlarıyla Yeni Sandero, sürüş keyfini çevre dostu nitelikleriyle harmanlar.

TCe90 bg

Yeni Dacia Sandero

Gerçek anlamda çok yönlü

 

Manuel vites kutulu bu yeni nesil 3 silindirli 90 bg turbo motor yakıt tüketimini kontrol altında tutmanıza ve CO2 emisyonlarını sınırlamanıza yardımcı olurken sürüş keyfinden de taviz vermez. 

TCe 90 bg xtronic

Yeni Dacia Sandero

Sürüş konforu

 

Keyifli bir sürüş deneyimi yaşayın! Yeni nesil xtronic 2 pedallı otomatik vites kutusuyla donatılan bu 3 silindirli 90 bg turbo motor, rahat kalkış yapmanıza ve esnek hızlanma deneyimine ve yumuşak vites geçişlerine olanak tanır. 

SCe 65 bg

Yeni Dacia Sandero

Tasarruf

 

Manuel vites kutusuyla sunulan bu modern ve yakıt tasarruflu 3 silindirli 65 bg motor, Yeni Sandero ile yaptığınız şehir içi yolculuklarda en uygun düzeyde verimli kullanım için tasarlandı. 

Yeni DACIA Sandero ile yola çıkmaya hazır mısınız?

   

*Gösterilen Yeni Dacia Sandero modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.

İlgili fiyatlar, katılımcı Dacia Yetkili Satıcılarında geçerlidir, tavsiye edilen fiyatlardır. Mevzuat gereği eklenecek opsiyonlar ve metalik renge göre ÖTV oranı ve MTV tutarı değişebilmektedir. ÖTV ve MTV tutarlarında meydana gelebilecek değişiklikler MAİS A.Ş., tarafından tavsiye edilen perakende anahtar teslim satış fiyatına yansıtılacaktır. MAİS A.Ş., haber vermeksizin ticari koşullarını ve ilgili fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylı bilgiyi, Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

DİĞER MODELLERİMİZİ KEŞFEDİN

YENİ DUSTER
YENİ DUSTER
başlangıç fiyatı ₺475.000
Yeni Sandero Stepway
Yeni Sandero Stepway
başlangıç fiyatı ₺446.900