Dacia Manifesto konsept otomobil

Manıfesto Concept Car

Dacia Manifesto konsept otomobil

GELECEĞİN MODELLERİNİN ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN

Ve işte karşınızda Dacia'nın yeni konsept modeli: Dacia Manifesto. Markanın tüm değerlerini taşıyor. Güçlü, kaslı ve eco-smart tasarımı her koşulda hayatınızı kolaylaştıracak. 

 

Bu konsept modelimiz ile doğanın derinliklerine doğru yol alıyor, ister tatil ister bir mola için doğanın tadını çıkarıyoruz.

Dacia Manifesto konsept otomobil

Manifesto süper kompakt ve tamamen açık bir SUV modeli olarak herkesin doğayla bütünleşmesini sağlıyor. Hafif ve sessiz olan Manifesto hızdan çok çevikliği ile ön plana çıkıyor. Manifesto ile en zor arazideki noktalara bile kolayca ulaşabilir ve doğanın kalbinde, doğanın tadını çıkarabilirsiniz. 

 

Konsept model olduğu için satışa sunulmayacak olan Dacia Manifesto tüm yeni inovasyonlarımızı sergilemek için tasarlandı. Bu inovasyonlarımızı şu anda bazı modellerimizde deneyimleyebilirsiniz. Çok yakında hem yeni lansmanı yapılacak modellerde hem de var olan modellerde de deneyimleyebileceksiniz

 

Manifesto konsept modelimiz, Dacia'nın havalı, sağlam, güçlü, çevre dostu vizyonunu tekrardan ortaya koyuyor.  

HAVALI

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan, akıllı ve herkes için çözümler. Havalı. 

GÜÇLÜ VE SUV

İstediğiniz yere gidebileceğiniz sağlam ve güçlü SUV tasarımı.

ECO-SMART

Dacia için çevre dostu olmak ve verimlilik her zaman önemlidir.

 

Mükemmel ve Havalı

#olmasıgerekennevarsa. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Gösterişsiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya odaklanmış, esnek, çok yönlü ve herkes için çözümler tasarlıyoruz. Dacia artık daha havalı.

BUGÜN VE YARIN İÇİN İNOVASYONLARIMIZ

SUV ve SAĞLAM

Gökyüzü ve doğanın peşinde misiniz? Doğru yere geldiniz. Araçlarımız yol koşullarından bağımsız olarak pratik, sağlam ve güvenilir yapılarıyla tanınıyor. Açık arazide mi çalışıyorsunuz? Belki de tek istediğiniz doğayla daha iç içe bir yaşam. Dacia'nın yeni konsept modeli tam size göre. 

SUV

Manifesto arazi tipi araçlar için tüm kriterleri karşılıyor: 4 tekerden çekiş, yüksek alt boşluk, büyük tekerlekler ve en zor arazi koşullarına meydan okuyan bir gövde.

Dayanıklı

Dayanıklı iç ve dış tasarım. Koltuk, döşeme ve paspas gibi iç tasarımın her bir unsurunun daha dayanıklı ve daha kolay temizlenebilmesi için geliştiriyoruz. Bu iyileştirmeleri gelecek yıl tüm modellerimizde deneyimleyebileceksiniz.

Tüm maceralarınızda yanınızda olmak istediğimiz için şu yenilikçi ve pratik özellikleri geliştirdik:

Akıllı koltuk tasarımları

Dacia Manifesto konsept otomobil - koltuklar

Koltuk kılıfları çıkarılabilir ve tek bir basit hareketle uyku tulumuna dönüştürülebilir. 

Çok kullanımlı tavan

Dacia Manifesto konsept otomobil - tavan

Çok kullanımlı tavan son derece çok yönlü bir tasarım öğesidir. Tavan katlanabilir ve her tür bagajı taşıyabilmeniz için ayarlanabilir barlar içerir. Bunlar halihazırda Sandero Stepway ve Jogger modellerinde gördüğümüz çok kullanımlı barların daha da geliştirilmesiyle elde edildi.

Daha kolay kargo taşıma

Dacia Manifesto konsept otomobil - çalışma tezgahı
Yükleme kapasitesi de sizin için önemli. Konsept otomobil kolayca yüklenebilmesine ek olarak teçhizatınızı kullanmanıza ve yerinde tutmanıza yardımcı olan bir vinç sistemiyle donatıldı. Ayrıca konsept otomobilin arka kısmını masaya veya çalışma tezgahına dönüştürme seçeneği de modüler tasarımına eklendi.

Eco-smart

Dacia olarak misyonumuz ekonomik ve sorumlu tasarım yoluyla daha çevre dostu modeller geliştirmek. Hiçbir iz bırakmadan dünyayı keşfetme olanağı sunan Manifesto konsept otomobilin karbon ayak izi son derece küçük. Ekonomik ve hafif konsept otomobil ayrıca Starkle® ve havasız lastik gibi zekice düşünülmüş inovasyonlar getiriyor. 

ayrıca keşfedin...

Dacia felsefesi

Dacia felsefesi

Yeni Dacia Jogger

Yeni Dacia Jogger